Haber

Arınç, Şehzadeler Belediyesi’ne deprem seferberliği için teşekkür etti

22. Dönem TBMM Başkanı Bülent Arınç, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerin ardından tüm imkanlarını depremzedeler için seferber eden Şehzadeler Belediyesi’nin çalışmalarından dolayı Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’e teşekkür etti.

Memleketi Manisa’ya gelen 22. Dönem Büyük Millet Meclisi Başkanı Bülent Arınç, Şehzadeler Belediyesi’ni de ziyaret ederek Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ile görüştü. Lider Çelik, ziyaretinde başkan yardımcılarıyla birlikte Arınç’ı belediye önünde karşıladı. Ziyarette 23, 24 ve 25’inci Dönem AK Parti Manisa Milletvekili Recai Berber de hazır bulundu. Arınç, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerin ardından tüm imkanlarını depremzedeler için seferber eden Şehzadeler Belediyesi’nin çalışmalarından dolayı Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’e teşekkür etti. Afet sonrası tüm kurum, kuruluş ve vatandaşların seferberliğinin milletin dayanışma duygusunun ne kadar güçlü olduğunu bir kez daha gösterdiğini belirten Arınç, “Bu tür afetlerin bir daha yaşanmamasını temenni ediyoruz.”

Ziyaretin anısına Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Mimar Sinan’ın Ege Bölgesi’ndeki tek eseri olan Muradiye Camii tablosunu Arınç’a hediye etti. – MANİSA

cayirovaajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu