Ekonomi

BankPozitif, Türkiye’nin en güçlü bankalarından biri olarak reel ekonomiye finansman sağlamaya devam ediyor.

Mali yapısı, sermaye büyüklüğü ve uluslararası kredi notuyla Türkiye’nin en güçlü bankalarından biri olan BankPozitif, reel ekonomiye finansman sağlamaya devam ediyor.

Sektörün önemli oyuncularından biri olan ve kuruluşundan bu yana Türkiye ekonomisine 7,4 milyar dolar kredi sağlayan BankPozitif’in yılın üçüncü çeyreğinde 1 milyar 257 milyon TL efektif büyüklüğe ulaştığı açıklandı. Banka, söz konusu dönemde müşterilerinin bireysel, ticari, yatırım ve fintech bankacılığı alanındaki ihtiyaçlarını 7/24 kesintisiz olarak karşılamıştır.

“BankPozitif Türkiye ile birlikte büyüyor”

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan BankPozitif Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Kork, “Türkiye’nin büyüme yolculuğuna ivme katmaya devam edeceğiz. Çok şükür bankamız 24. yılında Türkiye ile birlikte büyüyor. Bankamıza verdiğimiz destekten dolayı minnettarız.” Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100’üncü yılını kutladığımız bu dönemde ülke olarak.” “Hız kesmemek bankamız için gurur kaynağıdır. Bankamız, Cumhuriyetin ikinci yüzyılında da ekonomiye destek vermeye devam edecektir” dedi.

“Türkiye’nin gücüne ve geleceğine inanıyoruz”

Yeni nesil bankacılık ekosisteminin en güçlü oyuncularından biri olma hedefiyle çalıştıklarını vurgulayan Kork, “Türkiye’nin gücüne ve geleceğine inanarak yatırımlarımızı büyütüyoruz. Yatırımdan yatırıma kadar geniş bir yelpazede çözümler sunuyoruz.” Dış ticaretin finansmanından bireysel finansal çözümlere kadar ticarete yönelik, yapay zeka, nesnelerin interneti, blockchain gibi çözümler sunan bankamız, “Hizmetlerini büyük veri analizi gibi yenilikçi teknolojilerle geliştiriyor” dedi. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu