Teknoloji

GeForce Now Hizmeti 6 Yeni Oyunla Genişliyor

Geçen yılın Mart ayında Türk sunucularının açılmasıyla birlikte ülkemizde daha fazla ilgi görmeye başladı. GeForce Now hizmeti Bildiğiniz üzere haftalık olarak yeni oyunların eklenmesiyle artık abonelerine sunduğu oyun havuzunu denizin dibine çevirmiş durumda diyebiliriz. Perşembe gününün gelmesiyle birlikte bu hafta aktif abonelere altı yeni oyun tanıtıldı.

Kış aylarında GeForce NOW’a her hafta eklenen yeni oyunlar, oyuncuların içini ısıtmaya devam ediyor.

Oyuncular, bu hafta GeForce NOW Kitaplığına eklenen altı yeni oyun da dahil olmak üzere bulutta 1.400’den fazla oyuna erişebilir.

Akışına bırak

Hemen hemen her elektronik cihazda oynanabilen harika oyun seçenekleriyle GeForce NOW, oyun dünyasına sınırsız seçenek sunuyor.

Oyuncular, Marvel’s Guardians of the Galaxy, Control ve Cyberpunk 2077 gibi oyunlarda gerçek zamanlı ışın izleme ve RTX AÇIK ile en iyi sinema deneyimini yakalayarak yılın başlangıcını daha da parlak hale getirebilir.

GeForce Now ile Mac cihazlar bulutun gücüyle bir oyun platformuna dönüşüyor, New World ve Lost Ark oyunları PC’ye özel olarak oynanabiliyor ve en uygun oyunları büyük ekranda NVIDIA’da mükemmel 4K çözünürlükte oynamak mümkün oluyor. SHIELD veya Samsung Smart TV’ler.

Fortnite veya Genshin Impact, dokunmatik kontrollere sahip taşınabilir cihazlarda kolayca oynanabilir.

Oyuncular, Ubisoft ve Assassin’s Creed Valhalla ve Far Cry 6 dahil olmak üzere diğer platformlardaki en iyi oyunları deneyimleyebilir ve ICARUS ve Crysis Remastered’da becerilerini test ederek oyunların keyfini çıkarabilirler.

Apex Legends ve Roller Champions’ın en yeni dönemi gibi 100’den fazla oynaması ücretsiz oyunla, oyuncular bu oyunlara ve oyun ilerlemesine herhangi bir cihazdan erişilebilirken kendi kitaplıklarını hızla oluşturabilirler.

Yılbaşı döneminin başlamasıyla birlikte Epic Games Store ücretsiz oyunlar sunmaya tüm hızıyla devam ediyor. NVIDIA da önümüzdeki haftalarda bu oyunları kütüphaneye eklemek için çalışıyor. Gelişmeleri buradan takip etmek için Bedava Oyunlar sayfasını düzenli olarak kontrol edebilirsiniz.

Avcınıza Gümüş At, O Kese Dolsun

Oyuncular artık The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition’ın yeni nesil görsellerinin keyfini çıkarabilir. Güncelleme oyuna sahip olan herkes için ücretsizdir ve GeForce NOW üyeleri oyunu Geralt of Rivia olarak neredeyse tüm elektronik cihazlarda indirme gerekmeden şaşırtıcı kalitede oynayabilir.

Yeni GeForce Now Hizmeti Oyunları Ortaya Çıktı

Ayrıca üyeler bu hafta aşağıdaki oyunlara GeForce NOW sistemi üzerinden erişim sağlayabilecekler;

  • Master of Magic (Steam’de Yeni Sürüm)
  • Roller Şampiyonlar (Steam’de Yeni Sürüm)
  • Wavetale (Steam’de Yeni Sürüm)
  • Kozmoteer: Yıldız Gemisi Mimarı ve Komutanı (Steam)
  • Taşkın (Buhar)
  • Marvel’s Midnight Suns (Epic Games Mağazası)

Electronic Arts oyunlarının Origin sürümleri bu hafta Battlefield 2042’den başlayarak yeni EA uygulamasına geçerken gözlerinizi dört açın. Bu oyunlara sahip olmanın yanı sıra üyelerin içerikleri, bulut kayıtları ve arkadaş listesi EA uygulamasına aktarılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu