Haber

Genç yüzücüler umut veriyor

İstanbul’da düzenlenen 13-14 yaş Bireysel Gençler Türkiye Şampiyonası’nda Manisa Büyükşehir Belediyespor yüzme branşı sporcuları da mücadele etti. Manisa’ya madalyalarla dönen sporcular, elde ettikleri derecelerle gelecekte büyük başarılara imza atacak.

13-14 Yaş Bireysel Gençler Türkiye Şampiyonası 2-4 Aralık tarihlerinde İstanbul’da yapıldı. Şampiyonada Manisa Büyükşehir Belediyespor yüzme branşı sporcuları da dereceleriyle başarılı sonuçlara imza attı. Manisa’ya madalya ile dönen Cemre Çimen, 50 metre serbest, kurbağalama, 100 metre serbest ve kurbağalama branşlarında yarıştı. 50 metre serbest dalında elinden gelenin en iyisini yaparak ulusal grup eleme barajını geçti. Bir diğer yeşil beyazlı sporcumuz Deren Güler ise en iyi skorunu 200 metre sırtüstü branşında elde etti. Ekrem Kubilay Gürler de 50 metre kurbağalama ve 200 metre kurbağalamada elinden gelenin en iyisini yaptı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Haşim Elmalı, genç sporcuları derecelerinden dolayı tebrik ederek başarılarının devamını diledi. – MANİSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu