Yaşam

Heart Dead End 23.Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Heart Dead End 1.Bölüm Tek Parça Full İzle

Gold Film imzalı TRT 1’in dram dizisi Yürek Çıkmazı dün akşam 23. bölümüyle ekranlardaki yerini aldı. Başrollerinde İrem Helvacıoğlu, Alp Navruz, Mesut Akusta ve Ayça Bingöl’ün yer aldığı Kalp Kırıklığı son bölümde neler yaşandı seyirciler oldukça merak ediliyor. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Heart End, son bölüm, tek parça tam izleme ekranı…

Heart Dead’in son bölümünde; Mahalleli, Ali Fuat’ın kızı Zeynep’in hayatta olduğunu öğrenince Halil’in bütün planları alt üst olur.

Bundan sonra daha zorlu bir sınavla karşı karşıya kalacaktır. Geçmesi gereken iki hayati testi var. Ali bir yanda Fuat’ın masumiyeti için uğraşırken, diğer yanda Zeynep’in Zeynep’ten haberdar olmasını akrabaların engellemesi gerekmektedir.

Bu süreçte ne yapacağını bilemeyen Halil, en büyük düşmanlarından birinin kapısını çalıp yardım istemek zorunda kalır. Yaşananlar yetmezmiş gibi Caner’i Zeynep’ten uzaklaştırmak için yeni bir formül aramaktadır.

Zeynep’in aklı ise kader meselesindedir. Halil’den kaçmaya çalışsa da Kader’le ilgili her gelişme ikilinin yeniden bir araya gelmesine neden olacaktır. Bu sırada Feride, babasının evliliğini hâlâ sindiremez.

Feride’nin durumunu yanlış anlayan Kıvanç, karısından şüphelenmeye başlar. Bu sırada Yılmaz, Birsen ve Seray üzerindeki baskıyı daha da artırdı. Seray’ın evlilik kararı tüm ailedeki istikrarı değiştirir ve Birsen hayatında ilk kez babasına karşı çıkmak için bir adım atar.

Heartbreak Before bölümünde neler yaşandı?

Halil ortaklık teklifini Sefer Göreli’ye iletir. Ali Fuat’ın saf olduğunu kanıtlamak için çıktığı yolda şok edici bir gerçekle karşılaşır. Nispi Ailesi, Ali Fuat’ın kızının yaşadığını biliyor ve uzun süredir kızın kim olduğunu araştırıyor. Zeynep’in hayatı tehlikededir, Halil en ufak bir hata yapmamalıdır. Baht ise Yılmaz’ın sonunu getirecek planı için harekete geçer. Halil, ses kaydını gönderen kişinin Baht olduğunu anlar. Zeynep çok kızgın olsa da Mukadderat davası konusunda Halil’le birlikte hareket etmeye başlar. Seray’ı sınıftan sevgilisiyle gören Yılmaz sınırdan deliye döner. Namusunu ayaklar altına aldığını savunarak torunuyla evlenmeye karar verir. Birsen büyük bir yol ayrımına gelir, babası aynı şansı Seray’e de yaşatmak üzeredir. Caner, Armağan’la iş birliği yaparak Zeynep’le yakınlaşmaya çalışır, ancak Halil’i incitir. Ama Halil buna asla izin vermeyecektir.

Heartbreak Bölüm 23 Tek Dilim İzleme Ekranı

KALP ENGELLEME SON BÖLÜM BİR MODÜL TAM İZLE

saruhanliajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu