Haber

İYİ Parti’den Karakış: “İzmir 2. Bölge İkinci Milletvekilimizi Serbest Bırakmaya Çok Yakınız. Maddi Hata Tespit Ediyoruz. Çalışmaya Devam Ediyoruz”

KARİM UĞUR

14 MayısSeçimlerdeki belirsiz sonuçlar nedeniyle İzmir Milletvekili seçilen YETERLİ Teknolojik Dönüşüm Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yiğit Karakış, “YSK’ya göre 2. Bölge’de 2. milletvekili almaya çok yaklaştık. Şu anda tüm ıslak imzalı tutanakları kontrol ediyoruz ve maddi hatalar tespit ediyoruz. Çalışmalarımıza devam ediyoruz.”

Kesin olmayan sonuçlara göre; İzmir’de CHP 14, AKP 8, İYİ Parti 3, MHP 1 ve Yeşil Sol Parti 2 milletvekili. Sonuçların ardından İYİ Parti Teknolojik Dönüşümden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Yiğit Karakış bugün sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Karakış şu açıklamayı yaptı:

“İzmir’de değerli hocam Ümit Özlale 1. Bölge’de milletvekili seçildi. Adından çok memnunuz. 2. Bölge’de YSK verilerine göre 2. milletvekili çıkarmaya çok yaklaştık. ıslak imzalı tüm tutanakları inceleyerek malzeme kusurlarını tespit ederek çalışmalarımıza devam ediyoruz.”

Kaynak: ANKA / Yerel

haber-seyitgazi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu