Yaşam

Kansere yakalandığını açıklayan Armağan Çağlayan’ı çıldırtan yorum: Islah olun

Ekranların başarılı televizyon imalcisi Armağan Çağlayan, toplumsal medya hesabından bir paylaşım yaparak kansere yakalandığını söyledi. Yaşadığı süreçten bahseden Çağlayan, şovlarına ve programlarına orta vereceğini duyurdu. Çağlayan’a geçmiş olsun iletileri yağarken birtakım şahıslar can sıkıcı yorumlarda bulundu.

“TEDAVİ SÜRECİNE BAŞLIYORUM”

744 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından makûs haberi veren Çağlayan şu tabirleri kullandı: “Herkese merhaba, bugün sizinle kişisel bir şey paylaşmak istiyorum. Yakın zamanda yaptırdığım yıllık sağlık taramasında akciğerimde bir kitle tespit edildi ve yapılan tetkikler sonucunda bugün kitlenin yüksek ihtimalle kanserli olduğu ortaya çıktı. Önümüzdeki hafta sonundan itibaren tedavi sürecine başlayacağım.”

“ISLAH OLUN, YA DA OLMAYIN”

Bir toplumsal medya kullanıcısının “Komedyen, mizahçı, dalgacı, Kemalist, algıcı, yalancı Armağan Çağlayan hastalanmış. ‘Allahtan geldik ve yine Allah’a döneceğiz'” yorumunu gören ünlü üretimci “Ben döneceğim ama sizin gibi insanların döneceğini çok sanmıyorum! Islah olun umarım! Ya da olmayın! Olamayın” kelamlarıyla reaksiyon gösterdi.

Kanserle çaba ettiği duyuran Armağan Çağlayan’a Ebru Gündeş’ten dayanak: Her vakit yanındayım Armağan Çağlayan, akciğer kanserine yakalandığını açıkladı: Önümüzde hafta tedaviye başlayacağım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu