Teknoloji

Prison Architect 2 Resmi Olarak Açıklandı

 
Yayıncı Paradox Interactive ve geliştirici Double Eleven, hapishane yönetimi oyunu Prison Architect’in devamını duyurdu. Prison Architect 2, 3 boyutlu yapısıyla 26 Mart’ta PlayStation 5, Xbox Series ve PC için piyasaya sürülmeye hazırlanıyor. Oyunun PC versiyonu ise Steam platformunda yayınlanacak. Aynı zamanda ön siparişler de açılmış olup 23,99$ fiyat etiketi ile ön sipariş verebilirsiniz.
 
Devam filmi 3D formda görünmeye hazırlanıyor
 
 
 
Devam filmi Prison Architect 2’de 3 boyutlu bir hapishane yönetim sistemi bizi bekliyor. Oyunda mahkumları yönetebiliyor, isyanları bastırabiliyor ve burayı yönetmek için elimizden geleni yapabiliyoruz. Oyun aynı zamanda bir meslek modu ve daha fazlasını içeriyor ve çeşitli modlar arasında geçiş yapabiliyoruz.
 
Üretimde yeni bir yükseltme sistemi, ilk oyundaki özelliklerin gelişmiş versiyonu ve hapishanenin güvenliğini en iyi şekilde sağlayabileceğimiz ve çok katlı hapishane sistemleriyle karşılaşabileceğimiz bir seçim özelliği bulunmaktadır. Oyuncuların daha fazla özgürlük içeriğiyle karşılaşacağı yapımın duyuru fragmanı da yayınlandı.
 
duyuru fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu