Haber

Samsung Galaxy S24 Serisi ile Yeni Nesil Kullanıcı Deneyimi

Samsung, Galaxy S24 serisiyle kullanıcı deneyimini bir üst seviyeye taşıyan Galaxy Yapay Zeka (Galaxy AI) teknolojisini tanıttı. Bu teknoloji çeşitli özellikleriyle dikkat çekmektedir. Sadece Hepsiburada’da Hepsiburada Limit, 3 Taksit ve Eskiyi Yenile kampanyası ve 8 bin TL’ye varan ek ödeme desteği sayesinde Galaxy S24 serisine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Galaxy S24 serisi Galaxy AI ile neler sunuyor?

Galaxy S24’ün “Aramak İçin Daire içine al” özelliği, kullanıcıların ekrandaki herhangi bir nesneyi veya metni çevreleyerek hızlı bir şekilde arama yapmasına olanak tanıyor. Bu özellik, günlük kullanımda bilgiye hızlı erişimi kolaylaştırarak kullanıcı deneyimini iyileştirir.

“Canlı Çeviri” özelliği, farklı dillerdeki konuşmaları veya metinleri gerçek zamanlı olarak çevirme olanağı sunar. Bu özellik, dil engelini aşarak uluslararası iletişimi kolaylaştırır ve farklı kültürlerle etkileşimi pratik hale getirir.

Kavisli ekran gitti, titanyum kasa geldi! Samsung Galaxy S24 Ultra tanıtıldı

“Sohbet Asistanı” özelliği, gelen ve gönderilen mesajları anında tercüme edebilme özelliği ile dil engeli olmadan iletişim kurma olanağı sağlar. Farklı dillerdeki mesajlar anında tercüme edilerek kullanıcıların doğrudan mesajlaşma uygulamalarında kolayca bağlantı kurmasına olanak sağlanır.

“Not Asistanı” özelliği, notları düzenleme ve özetleme olanağı sunarak kullanıcılara pratik bir not alma deneyimi sunuyor. Notları bölümlere ayırıp başlık veya paragraf yapısına göre gruplamak mümkün hale gelir.

“Ses Kayıt Asistanı” özelliği, kaydedilen sesi yazılı transkriptlere dönüştürme olanağı sunar. Ayrıca birden fazla kişinin konuştuğu kayıtlarda her konuşmacının sesi ayrı ayrı tanımlanarak içeriğin anlaşılması kolaylaşmaktadır.

Galaxy Yapay Zeka teknolojisi, bilgiye hızlı erişim isteyenlerden, farklı dillerde iletişimi kolaylaştırmak isteyenlere kadar geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Güncellemelerle dil desteği arttıkça Galaxy AI’nin kullanım alanları daha da genişleyecek.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu