Teknoloji

Star Wars Jedi: Survivor Çıkış Tarihi Açıklandı

 
Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici Respawn Entertainment tarafından oyuncuların beğenisine sunulacak olan Star Wars Jedi: Survivor’ın çıkış tarihi belli oldu. Star Wars Jedi: Fallen Order’ın devamı niteliğindeki Survivor, 16 Mart 2023’te PlayStation 5, Xbox Series ve PC için Steam üzerinden çıkacak.
 
Güncelleme: Güncellenen Steam sayfasına göre oyunun çıkış tarihi ve sürümleri gün yüzüne çıktı. Steam sayfası yeniden güncellendi ve çıkış tarihi, sürümleri, sürümlerin içerikleri, bonuslar ve daha fazlası yeniden kaldırıldı.
 
Jedi Cal Kestis’in macerası kaldığı yerden devam ediyor
 
 
 
Star Wars Jedi: Survivor, sevilen Star Wars aksiyon-macera serisinin Jedi Cal Kestis’in yolculuğunu anlatan bir sonraki bölümü. Stig Asmussen liderliğindeki Respawn tarafından geliştirilen bu yapım, serinin ilk oyununda hikayeyi, dövüş sistemini ve karakterleri genişletecek. Hal böyle olunca da oyunculara daha derin ve kapsamlı bir Star Wars deneyimi sunacak.
 
Star Wars Jedi: Survivor, Jedi: Fallen Order’daki olayların beş yıl sonrasında geçecek. Cal, galakside kalan son Jedi’lardan biri olmanın ne kadar zor olduğunu daha da derinden hissedecek. Macerası sırasında bir dizi benzersiz ve farklı karakterle tanışacak ve onlarla dostluklar kuracak. Jedi: Survivor, serinin dinamik savaş sistemini yenilikçi teknolojilerle genişletecek. Cal hayatta kalabilmek için yeni beceriler öğrenecek ve kendini geliştirecektir.
 
Sürümler ve bonuslar
 
 
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu