Haber

Ünye Futbol Kulübü U-11 Ligi’nde Şampiyon Oldu

Ordu Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, U-11 Ligi’nde şampiyonluğa ulaşarak ilçenin gururu haline gelen Ünye Futbol Kulübü’nün genç yıldız adaylarını tebrik ederek, gençlerin ve çocukların geleceğin teminatı olduğunu söyledi.

Ünye Futbol Kulübü, U-11 Ligi’nde şampiyonluk yaşayan takımıyla Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’yı ziyaret etti. Kulüp yöneticileri, antrenörler ve velilerin de hazır bulunduğu ziyarette Lider Tavlı, sporcuları tebrik etti.

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, mümkün olduğunca çocukların ve gençlerin yanında olduklarını belirterek, “U-11 Ligi final maçında Galataspor’u 1-0 mağlup eden ve 2022-2023 Dönemi Ordu İl Şampiyonluğu kazanan Ünye Futbol Kulübü Lideri Metin Tamtürk ve genç futbolcularımız misafirimiz oldular. Geleceğimiz olan çocuklarımızın yeterli yetişmesi bizim için çok değerli. Çocuklarımızı ne kadar sağlıklı yetiştirirsek ülkemizin geleceği için o kadar sağlam temellere sahip oluruz. Elimizden geldiğince her zaman çocuklarımızın ve gençlerimizin yanındayız. Şampiyon sporcularımızı ve emeği geçen herkesi kutluyorum” dedi.

Kulüp Başkanı Metin Tamtürk, Başkan Tavlı’ya desteğinden dolayı teşekkür ederek, “Çocuklarımızın başarılarıyla gurur duyuyoruz. Onları geleceğe hazırlamaya çalışıyoruz. Sosyal aktiviteler de onların gelişimi için değerli. İleride bu işi profesyonel olarak yapacak sporcular muhakkak çıkacaktır. Amatör.” Spor Desteklerinizi kulübümüzde her zaman hissediyoruz. Ücretsiz servis, club odaları ve mahalle alanları bizim için çok değerli. Başarıyı da bu getirir.” – ORDU

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu