Haber

AK Partili Karahocagil: “CHP yalan ve iftiralarla gençleri kandırıyor”

AK Parti Amasya Milletvekili Mustafa Levent Karahocagil, CHP’nin “yalan, aldatma, iftira, dezenformasyon ve manipülasyonla gençleri kandırdığını” söyledi.

Karahocagil, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında, cumhurbaşkanı adayını Kemal Kılıçdaroğlu olarak açıklayan 6 puanlık tablonun inandırıcı olmadığına değindi.

Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a defalarca mağlup olduğunu ifade eden Karahocagil, “Bir insan 11 kere mağlup oluyorsa 12’sinde de mağlup olacağı aşikar değil mi?” diye sordu.

2008 yılında öğrencilere verilen bursların CHP tarafından Anayasa Mahkemesi’ne yapılan başvuruyla iptal edildiğini kaydeden Karahocagil, “AK Parti hükümeti her zaman gençlerin yanında olmasına rağmen onlara en uygun bursu sağlamak için var gücüyle çalışıyor. hizmet ve tüm imkanlarını seferber ederek CHP’nin uzmanlık alanıdır.Yalan, aldatma, iftira, dezenformasyon ve manipülasyonla gençleri o kadar çok kandırıyorlar ki şaşırıyoruz.” ifadesini kullandı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın hizmetleri hakkında bilgi veren Karahocagil, Türkiye’de 397 Sosyal Hizmet Merkezi ve 1365 çocuk bakım kurumu olduğunu ve bu kurumlardan 14 bin 141 kişinin hizmet aldığını bildirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu