Haber

Alparslan Doğan, MHP Ankara İl Başkanı olarak atandı.

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara İl Başkanlığında Son dakika gelişme gerçekleşti. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatıyla Ankara Büyükşehir ve Keçiören Belediye Meclis Üyesi Alparslan Doğan, Ankara İl Başkanlığına atandı.

ALPARSLAN DOĞAN KİMDİR?

MHP Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan, Ankara’nın Bala ilçesinde doğdu. 10 çocuklu bir ailenin en küçük çocuğu olan Doğan, Büyükboyalık Köyü ilköğretim okulunda okudu. Lise eğitimini Ayvalı Farabi Lisesi’nde tamamladı. 1990 yılı ortalarında ve 1994 yılında Hukuk Bürolarında aktif görev alan Doğan, 1994 yılında Keçiören Belediyesi’nde işe başlamıştır. 1997 yılından itibaren emlak ve inşaat departmanında çalışmaktadır.

İLÇE BAŞKANLIĞI OLDU

2005 yılında MHP Keçiören İlçe Başkanlığı görevine başlayan Doğan, 2014 yılında İlçe Başkan Yardımcısı oldu. 2017 yılında MHP Keçiören İlçe Başkanlığı görevine atandı. 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde MHP Meclis Üye Aday listesinde 1. Sırada, Cumhur İttifakı müşterek aday listesinde Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Keçiören Belediyesi Meclis Üyeliği’ne seçildi. Alparslan Doğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin onayıyla MHP Ankara İl Başkanı olarak görevine devam edecek.

ortaca-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu