Haber

Corendon Alanyaspor 75. yılını kutladı

SporToto Büyük Lig gruplarından Corendon Alanya spor‘ın 75. yılı Antalya Alanya’da kutlandı.

Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törende Atatürk Anıtı’na çelenk bırakıldı, saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı söylendi.

Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu yaptığı konuşmada, 75. yılda 1. Lig ve Muhteşem Lig’de en çok mücadele eden ilçe takımı olduklarını söyledi.

Alanyaspor’un başarılarının devamını dileyen Çavuşoğlu, “Şehrin ve sizlerin desteğiyle bugünlere gelmeyi başardık. Sporcumuzdan başkanımıza, kulüp personelinden taraftarımıza kadar herkese teşekkür ediyorum. Alanyasporumuza hizmet eden ve emeği geçenler.Alanyamız inşallah uzun yıllar Süper Lig’de kalır.” söz konusu.

Kaymakam Fatih Ürkmezer, Alanya’nın gerçek bir spor şehri olduğunu belirtti. Alanyaspor’un başta futbol olmak üzere çeşitli branşlarda faaliyetlerini başarıyla sürdürdüğünü anlatan Ürkmezer, “Cumhuriyet’in 100. yılını kutladığımız bu dönemde Alanyaspor da 100. yılına adım adım ilerliyor. Yeter ki biz birlik ve beraberliği koruyalım. dayanışma ve dayanışma ile Alanya başarısını her alanda sürdürecektir.” dedi.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel de Üstün Lig’de önemli bir takım olmayı başaran Alanyaspor’un uluslararası arenada mücadele eden bir takım olmasını diledi.

Programa Alanyaspor’un teknik direktör ve futbolcularının yanı sıra kulübün eski ve yeni yöneticileri, üyeleri, taraftarları, siyasi parti temsilcileri ve bazı milletvekili adayları da katıldı.

haber-yenipazar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu