Haber

Sinan Ogan, 2028 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday olacağını açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın geçtiğimiz hafta sonu açıkladığı yeni kabine bu akşam ilk kez toplandı. Görüşmenin ardından açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2028 Cumhurbaşkanlığı seçimlerine işaret ederek, “Görevimizi bir bayrak yarışı olarak gördük. Bizden sonra gelenlere emaneti teslim edeceğiz.”

SİNAN OĞAN’DAN ŞAŞIRTICI AÇIKLAMA

Erdoğan’ın bu sözlerinin ardından Ata İttifakı’nın cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ilk turunda Cumhurbaşkanı adayı olan ve ikinci tur seçimlerde Erdoğan’ı destekleyen Sinan Oğan’dan çarpıcı bir açıklama geldi.

ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Haber Global’in canlı yayınında gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Ogan, 2028 cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday olacağını açıkladı. Ogan, “Kimseye sır değil, 2028 seçimlerinde cumhurbaşkanı adayı olduğumu şimdiden ilan ediyorum” dedi. sözlerini kullandı.

“GELECEĞİ PLANLIYORUM”

Ogan sözlerini şöyle sürdürdü: “Bugün bizi eleştirenler yarın ‘haklısınız’ diyecekler. MHP’den ihraç edildikten sonra hiçbir partiye gitmedim. Sonra hem AK Parti’den hem de CHP’den teklifler aldım. .Gitmem gibi bir siyaset ve yaşam tarzım yok.Şimdi o zaman neden Cumhur İttifakını destekledin diyecekler.Tarafsız kalmak bir seçenek değil.Böyle bir ortamda geleceği planlarım neden kalayım doğal?”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu