Haber

YTÜ’de sokak köpeği dehşeti! Öğrenci kanlar içinde kaldı

Sokak köpeklerinin saldırıları ve vatandaşların korkutması her gün sosyal medyada ve haberlerde yer alırken, korkutan bir olay daha yaşandı.

“SALDIRIYA BAŞLADIKLARI BİR ZAMANDA”

Yıldız Teknik Üniversitesi’nde öğrenci olan genç, sokak köpeklerinin saldırısına uğradı. Kaygı dolu anları anlatan genç kız, “Bugün tüm Davutpaşalı öğrencilerin korkulu rüyası olan köpek saldırısı başıma geldi. Bugün saat 7 sıralarında arkadaşımla önden yürürken. Fen-Edebiyat Fakültesi’nden 5-6 köpek etrafımızı sardı.Bir anda üzerimize saldırmaya başladılar.” sözlerini kullandı.

“KAÇMAYA ÇALIŞIRKEN BAŞIMI VURDUM”

Güvenlik görevlilerinin yerinde olmadığını ifade eden Eda isimli genç kız, şöyle devam etti: “Fen-edebiyat fakültesi önünde güvenlik yoktu ve etrafta kimse yoktu. Güvende olmak istiyorum. Gözlem altındaydım. Saldırıdan beri hastanede başıma dikiş attılar.

“GÜVENLİ AMA BİLGİLERİMİ ÖĞRENMEK İÇİN YANIMIZA GELDİ”

Güvenlik ancak ambulans beni almaya geldiğinde bilgilerimi öğrenmek için geldi. Ambulansı durdurdu, o ana kadar ortalıkta yoktu bile. Kendimi en güvende hissetmem gereken kampüste kan içinde yardım istemek istemiyorum.”

BAŞINDA BİR TRAVMA VAR

Hastaneye başvuran ve kafa travması geçirdiği öğrenilen genç kız, tedavisinin ardından taburcu edildi. Genç öğrenci sağlık raporunu da sosyal medya hesabından paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu